Header Ads

"Утро начинается с хороших новостей": У Донецьку терориста "Гіві" підірвали у власному кабінеті, - Бутусов (фото, відео)


"Утро начинается с хороших новостей": У Донецьку терориста "Гіві" підірвали у власному кабінеті, - Бутусов (фото, відео)
За повідомленням Стрєлкова-Гіркіна, в окупованому Донецьку підірваний кабінет ватажка штурмового "батальйону "Сомалі" Михайла Толстих "Гіві". Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, передаютьПатріоти України.
"Чекаємо офіційних повідомлень, підтвердження, сподіваємося, що терорист, що заплямував себе вбивствами й тортурами цивільних осіб і полонених, що перебував у кабінеті, злетів слідом за своїм дружком "Моторолою", - йдеться в його повідомленні."Нібито підірваний кабінет "Гіві" разом з власником. Імовірно - влучання снаряда РПО "Джміль", - йдеться у повідомленні Стрєлкова на його сторінці ВКонтакте.
"Сьогодні о 6:12 в результаті терористичного акту загинув герой ДНР, командир батальйону "Сомалі" полковник Михайло Толстих, відомий як "Гіві". Це продовження терористичної війни, розпочатої українськими силовиками проти жителів Донбасу", - повідомив представник так званого "Міністерства оборони "ДНР".
Довідка
Реактивний піхотний вогнемет РПВ «Джміль» (рос. РПО-А «Шмель») — динамореактивна зброя одноразового застосування радянського/російського виробництва. Призначений для ураження відкритих вогневих точок, легкоброньованої та автомобільної техніки, знищення солдат противника на відкритому просторі та у замкнених приміщеннях.
Боєприпас — оперена металева капсула аеродинамічної форми, заповнена термобаричною/запальною/димовою сумішшю з детонатором інерційної дії. За фугасною дією 93-мм РПВ «Джміль» не поступається 122-152-мм артилерійським снарядам. Максимальна дальність стрільби – 1000 м, ефективна (прицільна) – 600-800 м.
Найефективнішим вважається, якщо заряд потрапляє в замкнутий простір. Наприклад, дзот або інше зміцнення. У зоні ураження відбувається різкий перепад тиску, і все живе гине. Ця особливість пояснює чому виконавці обрали саме цю зброю.