Header Ads

З Росії Їде Техніка, Завтра Путіна Можуть Закликати Ввести Війська – Дейнега


З Росії Їде Техніка, Завтра Путіна Можуть Закликати Ввести Війська – ДейнегаУ Донецьку 2 лютого збираються провести мітинг і закликати Росію ввести війська.


"З чуток завтра в Донецьку буде мітинг. Проситимуть ввести війська. Передає goruzont.

І чомусь я боюся, щоб сепари за своєю старою традицією не вклепають по цьому мітингу своєю ж артилерією. Ну щоб звинуватити "укрів" і полегшити рішення про введення військ. Думаю, що нашій діаспорі теж пора штурмувати уряди своїх країн проживання. І вимагати втрутитися", – написав він.

По слухам завтра в Донецке будет митинг. Будут просить ввести войска. Мы бы и не против. Но просить будут не нас.
И по чему-то я очкую чтобы сепары по своей старой традиции не вклепали по этому митингу своей же артиллерией. Ну чтобы обвинить "укров" и облегчить решение о вводе войск. Думаю, что нашей диаспоре тоже пора штурмовать правительства своих стран проживания. И требовать вмешаться
Техника с границы рф едет пачками. Новые порции бурятов - тоже. Песков заявил, что Авдее...
 Показати більше...

1,1 тис.


З Росії на окуповані території їде військова техніка і російські військові.
"Намічається щось велике. А потім, можливо, буде довгий і болісний мир. Або не буде. З урахуванням, що наша армія ще не відновилася і наша переговорна позиція від цього не досить сильна. То краще, щоб миру поки що не було. Він буде для нас набагато "дорожчий" за війни. І зараз доля країни багато в чому лежить на плечах 72-ї механізованої бригади, яка опинилася в Авдіївці. І стримує основні атаки орків", – вважає волонтер.

О 07:00 ранку терористи продовжили обстрілювати Авдіївку, в результаті цього поранили людину, повідомив начальник Донецької обласної поліції В'ячеслав Аброськін. На вул. Металургів поранили 63-річного чоловіка. У нього осколкове поранення стегна, мінно-вибухова травма. Потерпілого доставили до місцевої лікарні. За 4 доби в Авдіївці поранені 6 жителів, зруйновані 26 будинків.