Header Ads

Пластичний хірург Валіхновський безплатно робить реконструктивні операції учасникам АТО


Пластичний хірург Валіхновський безплатно робить реконструктивні операції учасникам АТО
Відомий пластичний хірург Ростислав Валіхновський разом із колегами безплатно провів низку реконструктивних операцій військовослужбовцям, які отримали поранення в боях із російськими окупантами на Донбасі.

Як повідомляє “Народна армія“, бійців оперували у Львові, на базі клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

“Надаю допомогу пораненим бійцям на безоплатній основі від початку агресії сусідньої держави. Адже наші військові заслуговують на те, аби шрами їх прикрашали, а не викликали співчуття”, — зазначив Валіхновський. Повідомляє novynarnia.com.

Лікар переконаний, що тільки об’єднаними зусиллями можна допомогти пораненим повернутися до повноцінного життя, адже мало хто з військових може дозволити собі дорогі пластичні операції.

Валіхновський також розповів, що ще 35 учасників антитерористичної операції потребують допомоги пластичних хірургів в Івано-Франківську.

У Львові, після ознайомлення з історіями поранень та процесом лікування, військові медики разом із пластичним хірургом визначили трьох пацієнтів.

Одному з них провели пластику кісток обличчя (реконструктивну риносептопластику), другому — видалення рубцевої деформації обличчя, а третьому зроблено пластику дефекту м’яких тканин передпліччя.

Після консультацій Ростислав Валіхновський запропонував іще шістьом учасникам АТО пройти курс лікування на базі його приватної клініки.

Ростислав Валіхновський — заслужений лікар України, лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних і естетичних хірургів, лауреат премії “Людина року-2015”.