Header Ads

В ТОЙ ЧАС, КОЛИ УКРАЇНЦІ Б’ЮТЬСЯ ЗА АВДІЇВКУ. Савченко назвала Порошенко ворогом народу

В ТОЙ ЧАС, КОЛИ УКРАЇНЦІ Б’ЮТЬСЯ ЗА АВДІЇВКУ. Савченко назвала Порошенко ворогом народу
З ворогом треба боротися усіма методами, в тому числі, політично, сказала Надія Савченко у інтерв’ю НВ.

«Мій ворог той, хто ворог моєму народові, хто робить гірше жити кожній людині. Коли прості люди кажуть, що ми живемо гірше з кожним днем. Так, я думаю, він – ворог народу», — відповіла Надія Савченко на запитання НВ про те, чи вважає президента України Петра Порошенко своїм ворогом. Передає 30seconds.com.ua.

Вона також зазначила, що боротиметься з ворогом усіма законними методами, в тому числі – політично.

Також Савченко сказала, що вважає, що Україну можна виводити з кризи двома шляхами – шляхом Індіри Ганді та Йосипа Сталіна.

«Тобто, Україну може вивести лідер такого, або іншого типу. Для Індіри Ганді, для Ісуса Христа – для таких людей не було поганих або хороших. Вони вважали, що говорити треба з кожною людиною, щоб вона зрозуміла. І, може, вона виправиться», — сказала Савченко.

Нагадаємо, Індіра Ганді – онука відомого духовного лідера Індії Махатми Ганді, була прем’єр-міністром Індії та увійшла в історію як політик, який зумів об’єднати країну в період кризи та конфліктів. Натомість, Сталін увійшов у історію як жорстокий радянський диктатор.

Допоки в Україні ще триває хаос, їй потрібен жорсткий лідер, який буде наводити порядок, вважає Савченко. Але якщо так триватиме довго, це призведе до тоталітаризму, який був у Радянському Союзі, або ж до імперського правління, як у Росії тепер. А тому країна має згодом перейти до багатолідерного типу.

«Ми так не хочемо жити. Українці не можуть по природі своїй. Я не вважаю, що треба робити ставку на одного лідера. Якраз лідер і повинен знати, що він має зробити все, аби люди змогли самі керувати своєю країною. Має віддати їм це кермо, в решті-решт», — сказала Савченко.