Header Ads

ЗМІ: Путін причетний до чергової гучної смерті


ЗМІ: Путін причетний до чергової гучної смертіКолишній співробітник КДБ та найближчий помічник голови "Роснафти" Ігоря Сєчина, Олег Єровінкін, міг бути причетним до складання досьє на президента США Дональда Трампа. Він помер при загадкових обставин у Москві 26 грудня минулого року, а з цією смертю пов'язують Кремль.


Про це пише експерт The Telegraph Христо Грозев. Повідомляє znaj.ua.

На його думку, Єровінкін, як сполучна ланка між Сєчиним і Путіним, міг бути джерелом колишнього співробітника британської розвідки Крістофера Стіла - автора доповіді про зв'язки команди Трампа з Москвою. У матеріалі британця неодноразово пригадується ім'я Сєчина.

Тіло Єровінкіна знайшли у Москві наприкінці минулого року, після чого розпочалось розслідування. Однак жодну причину смерті офіційно не підтвердили. У Кремлі зазначили, що у колишнього менеджера "Роснафти" стався серцевий напад, але близькі до нього люди повідомили, що смерть була насильницькою.

"У мене немає сумнівів у тому, що на момент смерті Єровінкіна Путін мав на столі досьє Стіла на Трампа. Він, імовірно, знав, чи це досьє ґрунтується на фактах, чи на вигадках. Путін мав мотив шукати - і знайшов крота", - пише Грозев.

Зазначимо, деякі ЗМІ писали, що смерть Єровінкіна пов'язана з нечесною грою.

На початку цього місяця портал BuzzFeed опублікував матеріал без доказів з посиланням на колишнього британського розвідника, в якому йшлося про те, що Москва має компромат на президента США Дональда Трампа.