Header Ads

Путін оцінив російських повій: Вони у нас найкращі в світі. ВІДЕО


Путін оцінив російських повій: Вони у нас найкращі в світі

Президент Росії Володимир Путін різко розкритикував замовників появи в іноземних ЗМІ "компромату" на обраного президента США Дональда ТрампаПро це Путін заявив сьогодні на прес-конференції, передає depo.ua

За словами російського президента, ті, хто причетний до публікації "подібних фальшивок, повелися гірше, ніж повії".

"Ті люди, які замовляють ці фальшивки, фабрикують їх використовують у політичній боротьбі, - вони гірші, ніж повії. У них немає ніяких моральний обмежень", - обурився Путін.

Він додав, що Росія "постійно має справу з такими людьми", маючи на увазі опонентів на Заході. Однак той факт, що ці методи використовуються проти обраного американського президента, Путін назвав унікальною ситуацією.

"Це говорить про значний рівень деградації політичних еліт на Заході, в тому числі і в США. Але я сподіваюся, що здоровий глузд переможе", - сказав Путін.

"Мені важко уявити, що Трамп, який більшу частину життя займався організацією конкурсів краси та спілкувався з найкрасивішими дівчатами світу, відразу ж після приїзду до Москви побіжить в готель до наших... дівчат низької соціальної відповідальності, хоча я впевнений, що вони у нас найкращі в світі", - переконаний російський лідер.


Нагадаємо, нещодавно телеканал CNN повідомив, що у додатку до доповіді розвідки США про втручання Росії в процес виборів президента спецслужба також представила засекречені документи, згідно яким у російських спецслужб є компромат на обраного президента США Дональда Трампа. Він включає як особисті дані, фінансову документацію, так і подробиці сексуального життя.

За даними телеканалу, американські спецслужби, в тому числі, спиралися на інформацію від колишнього співробітника британської розвідки Крістофера Стіла, який, у свою чергу, отримав її від російських джерел. Ця людина, як стверджується, колишній агент британської розвідки МІ-6, працював на Росії в 1990-х роках.

ФБР почало перевірку достовірності цих даних.

Трамп назвав цей "компромат" нонсенсом.