Header Ads

Гарячі новини з під Авдіївки від заступника командира 72-ї

Гарячі новини з під Авдіївки від заступника командира 72-ї 

Поблизу Авдіївки станом на полудень вівторка тривають інтенсивні бої, бойовики активно застосовують важке озброєння, повідомив заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади з морально-психологічної роботи Олександр Самарський.  • "Бойовики постійно роблять запит на припинення вогню, ми припиняємо його, але противник цього не робить. Сьогодні, близько 7 ранку вони запросили перемир'я, ми припинили вогонь, ні, навіть скориставшись перемир'ям, вони трьома групами підійшли до наших позицій, зав'язався бій. Під час бою було знищено командира їхньої роти з підрозділу Гіві, а також командира другої групи. Зараз ці групи затиснуті в напівоточенні, ми не даємо їм відійти. Бій дуже інтенсивний і триває", - сказав він журналістам у вівторок у Авдіївці.

    У відповідь на прохання прокоментувати ситуацію з територіями, зайнятими ВСУ раніше, О. Самарський сказав: "Ми їх утримуємо повністю. Те, що було під нашим контролем, і залишається під нашим контролем. Сепаратисти постійно намагаються віджати цю територію, але у них не виходить". Передає newkozak.co.ua

    Він також поінформував, що напередодні позиції сил АТО і житлові квартали Авдіївки бойовики обстрілювали з РСЗВ "Град".

    "Прилетіли 4 пакети (80 снарядів – ІФ). Вони постійно використовують заборонене Мінськими домовленостями озброєння – "Гради", артилерію калібром 152 мм та 122 мм, міномети ми вже навіть не рахуємо", - наголосив О. Самарський.

    За його словами, з початку доби сили АТО втрат не зазнали, за даними місцевої влади, поранення дістала одна жінка, місцева мешканка, їй надано медичну допомогу. Він також зазначив, що, за деякими даними, в районі старої Авдіївки зруйновано кілька житлових будинків.